رسیور sat tv + راهنمایی استفاده و خرید ست تی وی

مدتی است که از طریق شبکه من و تو ، تبلیغات گسترده ای در مورد رسیور های sat tv می شود .

رسیور Sat tv چیست؟

این رسیور امکان مشاهده شبکه های ماهواره ای بدون فریز را برای شما فراهم می آورد و می توانید بدون کوچکترین فریز برنامه های تلویزیون را ضبط کنید .

این رسیور امکان EPG را برای شما فراهم می کند تا بتوانید از ساعت پخش برنامه های تلویزیونی از شبکه های مختلف اطلاع پیدا کنید .

این رسیور نیازی به استفاده و اتصال به اینترنت ندارد و کافی است جهت هاتبرد یا یوتل ست را داشته باشید .

قیمت و خرید رسیور Sat tv

در حال حاضر به دلیل اینکه این رسیور هنوز وارد بازار ایران نشده است هنوز قیمت دقیقی از این رسیور وجود ندارد . اما به محض اطلاع از نرخ های این رسیورها به شما در این پست در مورد نحوه خرید رسیور Sat tv و قیمت ان اطلاع خواهیم داد .

رسیور SAT TV مربوط به کدام کمپانی است ؟

رسیور ست تیوی ، محصولی مشترک از دو شرکت استارست و SAT TV است و با منویی ساده و کاربردی عرضه شده است . امکان باز کردن شبکه های کارتی در این رسیورها در حال حاضر وجود ندارد .

رسیور sat tv بدون پارازیت

با رسیور های Sat tv می توانید در مناطقی که دریافت سیگنال برای شما به هر علت سخت و یا دارای پارازیا است از رسیور Sat tv بدون پارازیت استفاده کنید .


رسیور sat tv من و تو

در شبکه ی من و تو تبلیغات گسترده ای برای فروش رسیورهای Sat tv را احتمالا در مدت اخیر مشاهده کرده اید و در مورد نحوه کارکرد این رسیور کنجکاو هستید . در این پست به شما جزئیاتی از نحوه کار این رسیور و قابلیت های ویژه ی ان را نشان خواهیم داد .

رسیور ست تی وی برای چه مناطقی مناسب است؟

این رسیور برای استفاده در جاهایی که مشکل پارازیت یا سیگنال ضعیفی دارند بسیار مناسب است .

در صورت دریافت ماهواره HOTBIRD می توانید از سرویس Sat.tv نیز بهره مند شوید. ماهواره های هاتبرد تمام اروپا، غرب روسیه، شمال آفریقا و خاورمیانه را پوشش می دهند.

سرویس Sat.tv در ماهواره های Eutelsat/Nileset در دسترس است. ماهواره های یوتلست/نایلست تمام شمال آفریقا و خاورمیانه را پوشش می دهند.

sat tv چه رسیورهایی را پشتیبانی می کند؟

رسیور ASTER 212

رسیور Echolink EL-700 FTA

رسیور ست تیوی EchoLink FTA EL-707

قابلیت ویژه رسیور SAT TV چیست ؟

رسیور ست تیوی به سفارش کمپانی یوتل ست توسط چند شرکت ساخته شده است . به دلیل اینکه امکان ارسال دیتا از طریق جهت یوتل ست وجود دارد ، شما می توانید برخی از دیتا ها مثل EPG و یا لیست منظم شبکه ها را از طریق این رسیور دریافت کنید که استفاده از این رسیور را برای شما تا حدودی جذاب تر می کنید .

مشخصات رسیور sat tv

  • دریافت لیست منظم شبکه ها
  • دریافت اطلاعات برنامه پخش شبکه ها
  • دریافت لوگوی شبکه ها
  • دریافت پوستر برنامه های تلویزیونی

این دیتا از طریق USB دانگل متصل به رسیور ضبط می شود و بر روی رسیور اعمال می شود و به صورت مستمر با دریافت دیتا از ماهواره این اطلاعات بر روی رسیور اپدیت می شود .

قابلیت FTA یا FREE TO AIR در رسیورهای SAT TV چیست ؟

Sat.tv به شما امکان می دهد بدون اتصال به اینترنت، اطلاعاتی را از صدها کانال تلویزیونی رایگان (FTA) که در موقعیت مداری Eutelsat/Nilesat 7 درجه غربی پخش می شوند، به رمزگشای ماهواره خود دریافت کنید.

با هدف بهبود تجربه کاربر FTA ، Sat.tv مشاهده را آسان و ساده می کند. به لطف ارائه ساده کانال های تلویزیونی و جستجوی بصری برنامه، بینندگان می توانند از برنامه های تلویزیونی حداکثر لذت را ببرند. و نیازی به صرف زمان برای تنظیم رمزگشا نیست، لیست کانال به طور خودکار نصب می شود. همه اینها بدون هزینه اضافی در مقایسه با رمزگشای معمولی!

Sat.tv چگونه تجربه کاربری تلویزیون ماهواره ای را برای شما ساده می کند؟

آیا دیده اید که پدرتان برای دریافت بهتر تصور روی صفحه نمایش تلویزیون ضربه می زند؟

یا مادر شما همه دکمه ها را فشار می دهد تا برنامه مورد علاقه خود را پیدا کند؟

همه ما با این نوع سناریو آشنا هستیم. با رسیورهای Sat.tv ، همه می توانند روی مبل استراحت کنند و از یک تجربه تلویزیونی به روزتر و بی دردسر لذت ببرند!

برای نصب محصول SAT TV فقط 2 مرحله لازم است

در Sat tv ، ما سادگی را انتخاب کرده ایم. ما نمی‌خواهیم برای اتصال، قطع و وصل مجدد دستگاهی که نمی‌دانید وقت خود را تلف کنید. هدف ما؟ برای دسترسی سریع به برنامه های تلویزیونی خود.

به همین دلیل است که ما Sat.tv را ایجاد کرده ایم ، سرویسی که تجربه تلویزیون ماهواره ای را ساده می کند. برای اینکه خودتان از مزایای آن بهره مند شوید، تنها کاری که باید انجام دهید این است:

ستاپ باکس را وصل کنید
کشورت را انتخاب کن

فقط در چند دقیقه، شما آماده استفاده از سرویس هستید! اکنون می توانید از کل تجربه Sat.tv لذت ببرید.

ما همه کانال های مورد علاقه شما را گرد هم می آوریم

سرویس Sat tv به مشتریان خود دسترسی به تمام کانال های مورد علاقه خود را ارائه می دهد. با بیش از 1000 کانال، از جمله 250 کانال HD، کاربران می توانند تمام برنامه های مورد علاقه خود را مرور کنند!

فیلم، ورزش، آشپزی… چیزی برای همه وجود دارد. جعبه ما تجربه تلویزیون را متحول می کند و بهترین برنامه ها را از خاورمیانه و شمال آفریقا گرد هم می آورد. هزاران برنامه به زبان های عربی، انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی و روسی 24/7 در دسترس هستند.

جستجوی کانال بر اساس ژانر یا لوگو؛
شماره گذاری از پیش تعیین شده؛
راهنمای تلویزیون دیجیتال یا EPG
هشدارها برای اینکه برنامه های مورد علاقه خود را از دست ندهید.
راه اندازی و به روز رسانی خودکار

به همین ترتیب، ما دستگاهی طراحی کرده‌ایم که نصب و درک آن آسان است. شما می توانید به طور مستقیم در منو حرکت کنید. رابط طراحی شده است تا شما را با برنامه های جدید آشنا کند و استفاده از دستگاه را برای شما آسان تر کند.

با Sat tv ، دیگر نیازی به هدر دادن زمان برای ترال کردن در منو ندارید. شما فقط می توانید از زمان تلویزیونی با خانواده یا دوستان لذت ببرید!

1. چرا سرویس Sat.tv استفاده از شبکه های ماهواره ای را متحول می کند؟

اکثر دستگاه های گیرنده دیجیتال تلویزیون ، کانال های تلویزیونی را دریافت کرده و سپس به تلویزیون شما انتقال می دهند . این موضوع امکان دسترسی به صدها کانال تلویزیونی را فراهم می سازد ،اما این کانال ها کاملا نا مرتب  بوده ضمن اینکه شما هم  از اطلاعات برنامه بی بهره  خواهید بود . و هر زمان که فرکانس تغییر نماید هیچ تضمینی وجود ندارد که مجددا  بتوان کانال صحیح را پیدا نمود .

اکنون ، با Sat.tv این اطمینان به شما داده می شود که علاوه بر تماشای کانال های مورد علاقه خود هیچ برنامه ای را هم از دست نخواهید داد ! 

سرویس  Sat.tv  صدها مجموعه از کانال های تلویزیونی پخش ازاد را دریافت کرده و بر اساس کشور یا زبان مرتب  می نماید .کانال ها فورا بر اساس لوگو و شماره ثابت کانال قابل شناسایی هستند . به لطف  راهنمای برنامه الکترونیکی ۷ – روزه 

( 7-day Electronic Program Guide ) جستجو و گزینش برنامه ها بر اساس کشور، ژانر کانال و ژانر برنامه به سادگی میسر گشته است .

از انجاییکه  Sat.tv مجهز به یک نرم افزار تقویت کننده منحصر به فرد  می باشد ، تغییرات فرکانس هر روز به روز رسانی می شود ، بنابراین نه تنها در یافتن کانال مورد نظر خود با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود بلکه از ویژگیهای پیشرفته ای نظیر پی وی ار  ( PVR )  و هشدارهای قابل برنامه ریزی نیز بهره مند خواهید گردید .

2 . آیا استفاده از سرویس Sat.tv رایگان است ؟

بله . شما می توانید سرویس Sat.tv  را به صورت رایگان دریافت نموده و تمام کانال های پخش رایگان را از ماهواره های یو تل ست ( Eutelsat ) تماشا نمایید .برای بهره مندی کامل از تجربه Sat.tv  کافیست یک  گیرنده ماهواره با لوگوی Sat.tv  و یک کلید USB تهیه نمایید .

خرید اکانت فوراور خرید اکانت Forever تمدید اکانت فوراور