اکانت فوراور چیست؟

اکانت IPTV

اکانت فوراور IPTV به طور کلی به سرویسی گفته می شود که توسط کمپانی گلوبال ارائه می شود . این سرویس در رسیورهای مدیا استار با نام FOREVER TV ارائه می شود . این سرویس دارای بیش از 10 هزار شبکه تلویزیونی زنده است . همچنین فیلم و سریال های روز دنیا در این سرویس پوشش داده میشود .

شما می توانید با خرید IPTV دسترسی به حجم فوق العاده ای از محتوای به روز و اپدیت دست پیدا کنید . این سرویس به طور پیش فرض بر روی رسیورهای مدیا استار به مدت 6 ماه رایگان در دسترس است . بعد از آن می توانید به صورت یکساله اقدام به تمدید کنید .

آیا با اصطلاح شبکه های کارتی یا شبکه های دارای حق پخش آشنایی دارید؟

برای استفاده از شبکه های تلوزیونی دارای حق پخش ، یا اصطلاحا شبکه های کارتی ، شما باید به شرکت تامین کننده ی این شبکه ها ، حق اشتراک پرداخت کنید ، که به شکل قانونی اگر این اشتراک را بخواهید خریداری کنید ، هزینه های زیادی را متحمل خواهید شد .

به همین علت سیستمی با عنوان شیرینگ یا اشتراک گذاری کارت ، به شما این امکان را می دهد که به جای چندین میلیون تومان ، با هزینه ای بسیار کمتر این شبکه های کارتی را دریافت کنید .

سیستم شیرینگ در واقع با هک کردن تعداد زیادی کارت ، و به اشتراک گذاشتن آن ها برای سایر کاربران ، بستری را فراهم می کند که شما بتوانید از طریق اینترنت ، شبکه های کارتی را بازگشایی کنید .

پروتکل های محتلفی در دنیا وجود دارند ، که به روزترین و پیشرفته ترین سیستم شیرینگ در حال حاضر ، سیستم شیرینگ فوراور می باشد . این سرویس برای رسیورهای جدید که دارای سخت بروز تری هستند قابل استفاده می باشد .

از جمله رسیورهای سری STM استارمکس ، و رسیورهای سری FOREVER مدیا استار این قابلیت را دارند . رسیورهای سری جدید استارست نیز دارای سرویس شیرینگ فوراور می باشند .

برای تمدید این سرویس میتوانید به سایت ما مراجعه کرده و سریال دستگاه خود را ارسال کنید در کوتاه ترین زمان ممکنه برای شما تمدید خواهد شد .

انواع اکانت فوراور

  1. اکانت شیرینگ فوراور
  2. اکانت IPTV فوراور

اکانت شیرینگ فوراور

اکانت شیرینگ فوراور ، به طور کلی خود نیز شامل دو نوع اکانت شیرینگ هوایی و اینترنتی است . در پست های مجزا به طور مفصل در مورد ان ها توضیح داده یم . شیرینگ هوایی برای اتصال به اینترنت نیاز ندارد ولی شیرینگ اینترنتی برای تبادل کد نیاز به اتصال به اینترنت دارد .

تعداد شبکه های قابل بازگشایی در طول زمان به دلایل امنیت پکیج های شیرینگ کاهش و افزایش های متعدد دارد . برای اطلاع از این لیست می توانید به لیست شبکه های فوراور مراجعه کنید .

خرید اکانت فوراور خرید اکانت Forever تمدید اکانت فوراور